REGISTRACE NA
NOVÝ ROČNÍK
JARNÍ LIGY 2019

Představte si celorepublikovou mládežnickou hokejovou soutěž v období, kdy se žádné jiné hokejové soutěže nekonají. Soutěž ve které naleznete zkušené trenérské vedení, prostor ke zdokonalení a individuální přístup k mladým hokejovým nadějím. Říkáte si, že by se Vám to líbilo?

O PROJEKTU
JARNÍ LIGA

JARNÍ HOKEJOVÁ LIGA JE PROJEKT, KDE MOHOU MLADÍ HRÁČI Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY ODEHRÁT VELKÝ POČET KVALITNÍCH UTKÁNÍ, PŘI KTERÝCH JE ZACHOVÁN VYSOKÝ ČAS NA LEDĚ PRO KAŽDÉHO HRÁČE. TÍMTO VZNIKÁ V HOKEJOVÝCH SOUTĚŽÍCH ZCELA NOVÝ PROSTOR – JARNÍ LIGA UMOŽNÍ KAŽDÉMU HRÁČI PŘIROZENĚ ROZVÍJET SVŮJ HERNÍ TALENT V RÁMCI CELOREPUBLIKOVÉ KONFRONTACE.

KONCEPT JARNÍ LIGY JE NAVRŽEN TAK, ABY VŠEM NABÍDL PROFESIONÁLNÍ PROSTŘEDÍ, KTERÉ DÍKY SVÉ ATMOSFÉŘE BUDE PODPOROVAT NEJEN UTUŽENÍ A SCHOPNOSTI SPOLUPRÁCE V RÁMCI TÝMU, ALE JAKO TAKOVÉ BUDE PRO HRÁČE VYSOCE MOTIVAČNÍ A PŘEDEVŠÍM ZÁBAVNÉ.

PROGRAM
JARNÍ LIGY

Základní část – 3. hrací kola

V jednotlivých věkových kategoriích bude působit celkem 8 týmů, kde každý tým odehrává celkem 9 zápasů. Po odehrání základní části se všechny týmy zúčastní vyřazovacího turnaje – Play-off

Play-off – Finálový turnaj

Ve finálovém Play-off  turnaji se bude hrát systémem čtvrtfinále, semifinále, finále + zápasy o umístění. Zde tedy každý tým odehrává opět 3 zápasy.

All Star Game – Dovednostní soutěže

Součástí Play-off Finálového turnaje je take All Star Game – dovednostní soutěže. Zde bude moct okusit každý hráč dovednostní disciplíny známé např. z nejlepší hokejové soutěže světa – NHL
V dovednostních disciplínách hráči poměří svoje schopnosti například v přesnosti střelby na terče, rychlost a tvrdost své střely, rychlostní štafetu týmů či dovednostní individuální slalom.

GALERIE
JARNÍ LIGY

PROVOZOVATEL
JARNÍ LIGY

FREEDOM SPORT STARS s.r.o.
Václavské náměstí 802/56
110 00 Praha – Nové Město

IČ: 03701727
DIČ: CZ03701727
info@jarniliga.cz

Organizátoři:
Vladimír Hudáček  +420 602 480 425

PARTNEŘI
JARNÍ LIGY

logo-pizza
logo-Beko